Piko hydraulihalkaisijat

Isotkin puut tehokkaasti halki kahteen tai neljään osaan

  • Helppokäyttöiset ja turvalliset hallintalaitteet
  • Automaattinen palautusliike
  • Iskun pituus säädettävissä puun pituuden mukaan
Tekniset tiedot
Näytä
70/45-700 hydraulihalkaisija
Käyttövoima Traktori
Hydrauliikka
tr=traktori
oh=erillishyd.
tr

 

Iskun pituus/mm 700
Työntövoima/kp
180 bar paine
7000
Halkaisuterä 2/4
2-nopeus venttiili vakiona

 

 
70/45-1100 hydraulihalkaisija
Käyttövoima Traktori
Hydrauliikka
tr=traktori
oh=erillishyd.
tr
Iskun pituus/mm 1100
Työntövoima/kp
180 bar paine
7000
Halkaisuterä 2/4
2-nopeus venttiili vakiona

 

 
OH70/45-1100 hydraulihalkaisija
Käyttövoima Traktori
Hydrauliikka
tr=traktori
oh=erillishyd.
oh
Iskun pituus/mm 1100
Työntövoima/kp 180 bar paine 7000
Halkaisuterä 2/4
2-nopeus venttiili vakiona

 

 
SM70/45-700 hydraulihalkaisija
Käyttövoima Sähkö/4kW
Hydrauliikka
tr=traktori
oh=erillishyd.
oh
Iskun pituus/mm 700
Työvoima/kp/180 bar paine 7000
Halkaisuterä 2/4
2-nopeusventtiili vakiona

 

 
PM70/45-700 hydraulihalkaisija
Käyttövoima Polttom/6hv
Hydrauliikka
tr=traktori
oh=erillishyd.
oh
Iskun pituus/mm 700
Työvoima/kp/180 bar paine 7000
Halkaisuterä 2/4
2-nopeusventtiili vakiona

 

 
SM70/45-1100 hydraulihalkaisija
Käyttövoima Sähkö/7,5kW
Hydrauliikka
tr=traktori
oh=erillishyd.
oh
Iskun pituus/mm 1100
Työvoima/kp/180 bar paine 7000
Halkaisuterä 2/4
2-nopeusventtiili vakiona

 

 
Kuvagalleria
Näytä
Agri Kymi
020 743 2041
myynti@agrikymi.fi
Arhonen Pentti
0400 236 588
arhonen@phpoint.fi
Eero Henrik
010 7557 151
henrik.eero@lakkapaa.com
Hiltunen Timo
050 3068 879
timo.hiltunen@haka-traktori.fi
Jussila Erkki
040 515 1361
erkki.jussila@haka-traktori.fi
Molander Ari
046 882 4712
a.maatalouskone@gmail.com
Mynttinen Mika, K-Maatalous
040 5868 787
mika.mynttinen@rauta-maatalous.inet.fi
Mälkiä Timo
045 2066 236
timo.malkia@toiviainen.fi
Männistö Asko
050 443 0934
asko.mannisto@konerengasoy.fi
Nykänen Olli
0400-792268
olli.nykanen@agrok.fi
Pelkonen Toni
010 7557 452
toni.pelkonen@lakkapaa.com
Piirainen Kalle
040 7791 454
kalle.piirainen@haka-traktori.fi
Pirinen Jaakko
020 743 2041
jaakko.pirinen@agrikymi.fi
Pitkäranta Jukka
0400 899 979
jukka.pitkaranta@pp.inet.fi
Rintala Tapio
0500 257 280
rintala.tapio@gmail.com
Suutari Jarmo
0400 636 973
jarmo.suutari@rauta-maatalous.inet.fi
Träskvik Nicklas
040 711 2062
nicklas.traskvik@rautia.fi
Vilo Jussi
050 4430935
jussi.vilo@konerengasoy.fi
Väkeväinen Unto
040 0373 879
unto.vakevainen@gmail.com
Yliheikkilä Kari
010 7557 253
kari.yliheikkila@lakkapaa.com
 
 

Sijainti: Agri-Kymi / Työkoneet / Klapikoneet ja hydraulihalkaisijat / Hydraulihalkaisijat

Yhteydenotto: Piko hydraulihalkaisijat

Lisätietoja
 
Tuote
 
Valitse myyjä
 
Omat tiedot
 
Etunimi*
 
Sukunimi*
 
Osoite*
 
Postitoimipaikka*
 
Postinumero*
 
Puhelinnumero*
 
Sähköpostiosoite
 
Varmistamme että olet ihminen: vastaa seuraavaan kysymykseen
 
Paljonko on 3 plus 2?